Nepali calendar (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Date
oc: Data

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Date format
oc: Format de data

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
