Nepali calendar (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Date
sk: Dátum

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: am
sk: doobeda

en: pm
sk: poobede

en: Time format
sk: Formát času

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
