Nepali calendar (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Date
ta: தேதி

en: Sunday
ta: ஞாயிறு

en: Monday
ta: திங்கள்

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்

en: Wednesday
ta: புதன்

en: Thursday
ta: வியாழன்

en: Friday
ta: வெள்ளி

en: Saturday
ta: சனி

en: Date format
ta: தேதி வடிவம்

en: am
ta: முப

en: pm
ta: பிப

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
