Nepali calendar (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Date
th: วันที่

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
