Nepali calendar (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Date
tr: Tarih

en: Sunday
tr: Pazar

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Tuesday
tr: Salı

en: Wednesday
tr: Çarşamba

en: Thursday
tr: Perşembe

en: Friday
tr: Cuma

en: Saturday
tr: Cumartesi

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: am
tr: öö

en: pm
tr: ös

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
