Nepali calendar (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Date
uk: Дата

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: Date format
uk: Формат дати

en: Time format
uk: Формат часу

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання
