Nepali calendar (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Date
cs: Datum

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Date format
cs: Formát data

en: Time format
cs: Formát času

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití
