Nepali calendar (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Date
gl: Data

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Date format
gl: Formato de data

en: Time format
gl: Formato de tempo

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
