Nepali calendar (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Date
he: תאריך

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
