Nepali calendar (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Date
it: Data

en: Sunday
it: Domenica

en: Monday
it: Lunedì

en: Tuesday
it: Martedì

en: Wednesday
it: Mercoledì

en: Thursday
it: Giovedì

en: Friday
it: Venerdì

en: Saturday
it: Sabato

en: Date format
it: Formato data

en: Time format
it: Formato ora

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa
