Nepali calendar (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Date
ja: 日付

en: Sunday
ja: 日曜日

en: Monday
ja: 月曜日

en: Tuesday
ja: 火曜日

en: Wednesday
ja: 水曜日

en: Thursday
ja: 木曜日

en: Friday
ja: 金曜日

en: Saturday
ja: 土曜日

en: Date format
ja: 日付の書式

en: am
ja: 午前

en: pm
ja: 午後

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能
