Nepali calendar (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Sunday
kn: ಭಾನುವಾರ

en: Monday
kn: ಸೋಮವಾರ

en: Tuesday
kn: ಮಂಗಳವಾರ

en: Wednesday
kn: ಬುಧವಾರ

en: Thursday
kn: ಗುರುವಾರ

en: Friday
kn: ಶುಕ್ರವಾರ

en: Saturday
kn: ಶನಿವಾರ

en: 4
kn: ೪

en: 8
kn: ೮

en: 2
kn: ೨

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: 1
kn: ೧
