Nepali calendar (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Date
lt: Data

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
