Nepali calendar (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Date
pl: Data

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Date format
pl: Format daty

en: am
pl: przed południem

en: pm
pl: po południu

en: Time format
pl: Format czasu

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa
