Nepali calendar (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Date
sv: Datum

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: Date format
sv: Datumformat

en: am
sv: fm

en: pm
sv: em

en: Time format
sv: Tidsformat

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder
