Nepali calendar (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Date
hu: Dátum

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: am
hu: de

en: pm
hu: du

en: Time format
hu: Időformátum

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat
