Nepali calendar (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Uses
hy: Օգտագործում
