Nepali calendar (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Date
ro: Data

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: Date format
ro: Format dată

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte
