Neptune (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Second sidebar
he: עמודה שנייה

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Navigation bar
he: סרגל ניווט

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Highlighted
he: מובלט
