Neptune (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Navigation bar
lt: Navigacijos juosta

en: Custom settings
lt: Savitos nuostatos

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Highlighted
lt: Paryškintas
