Neptune (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: Help
bg: Справка

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Status message
bg: Статус съобщение
