Neptune (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komèntar

en: Help
jv: Pitulungan

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Status message
jv: Status pesen
