Neptune (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: Help
oc: Ajuda

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
