Neptune (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: First sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Second sidebar
ru: Вторая боковая панель

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Max width
ru: Максимальная ширина

en: Navigation bar
ru: Навигационная панель

en: Custom settings
ru: Пользовательские настройки

en: Status message
ru: Статус

en: Highlighted
ru: Подсвеченные
