Neptune (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Status message
th: สถานะข้อความ

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
