Neptune (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Comments
bs: Komentari

en: Help
bs: Pomoć

en: Left sidebar
bs: Lijevi stupac

en: Right sidebar
bs: Desni stupac

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar
