Neptune (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: Help
ca: Ajuda

en: Layout
ca: Disposició

en: Header
ca: Capçalera

en: Left sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Footer
ca: Peu

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Second sidebar
ca: Segona barra lateral

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Navigation bar
ca: Barra de navegació

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Highlighted
ca: Destacat
