Neptune (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Left sidebar
hr: Lijevi stupac

en: Right sidebar
hr: Desni stupac

en: Footer
hr: Podnožje

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: Highlighted
hr: Istaknuto
