Neptune (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Help
hu: Súgó

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Header
hu: Fejléc

en: Left sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Footer
hu: Lábléc

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Single column
hu: Egy oszlop

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Max width
hu: Megengedett szélesség

en: Navigation bar
hu: Navigációs sáv

en: Custom settings
hu: Egyéni beállítások

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Highlighted
hu: Kiemelt
