Neptune (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Layout
nl: Lay-out

en: Header
nl: Kop

en: Left sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Footer
nl: Voet

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Single column
nl: Enkele kolom

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Second sidebar
nl: Tweede zijbalk

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Max width
nl: Maximale breedte

en: Navigation bar
nl: Navigatiebalk

en: Custom settings
nl: Aangepaste instellingen

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd
