Neptune (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: Help
pl: Pomoc

en: Layout
pl: Układ

en: Header
pl: Nagłówek

en: Left sidebar
pl: Lewy pasek boczny

en: Right sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Footer
pl: Stopka

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Single column
pl: Pojedyncza kolumna

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Second sidebar
pl: Drugi pasek boczny

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Max width
pl: Maks. szerokość

en: Custom settings
pl: Własne ustawienia

en: Status message
pl: Komunikat

en: Highlighted
pl: Wyróżnione
