Neptune (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Comments
pt: Comentários

en: Help
pt: Ajuda

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Left sidebar
pt: Barra lateral esquerda

en: Right sidebar
pt: Barra lateral direita

en: Footer
pt: Rodapé

en: Add new comment
pt: Comentar

en: Single column
pt: Coluna única

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: First sidebar
pt: Primeira barra lateral

en: Second sidebar
pt: Segunda barra lateral

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Fim da página

en: Max width
pt: Largura máxima

en: Navigation bar
pt: Barra de navegação

en: Status message
pt: Mensagem de status

en: Highlighted
pt: Destacado
