Neptune (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: Help
ro: Ajutor

en: Layout
ro: Prezentare

en: Header
ro: Cap

en: Left sidebar
ro: Coloană stânga

en: Right sidebar
ro: Coloană dreapta

en: Footer
ro: Subsol

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Single column
ro: Coloană singură

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: Highlighted
ro: Evidențiat
