Neptune (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Help
sv: Hjälp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Left sidebar
sv: Vänster sidospalt

en: Right sidebar
sv: Höger sidospalt

en: Footer
sv: Sidfot

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Single column
sv: Enkel kolumn

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Second sidebar
sv: Andra sidospalten

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Max width
sv: Största bredd

en: Navigation bar
sv: Navigeringsspalt

en: Custom settings
sv: Anpassade inställningar

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: Highlighted
sv: Framhävd
