Neptune (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Help
tr: Yardım

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Single column
tr: Tek sütun

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Second sidebar
tr: İkinci kenar çubuğu

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
