Neptune (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Comments
af: Kommentaar

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Left sidebar
af: Linkerkantste systaaf

en: Right sidebar
af: Regterkantste systaaf

en: Footer
af: Onderskrif

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Navigation bar
af: Navigasiestrook
