Neptune (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Help
el: Βοήθεια

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Left sidebar
el: Αριστερή πλευρική ζώνη

en: Right sidebar
el: Δεξιά πλευρική ζώνη

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
