Neptune (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Help
et: Abi

en: Layout
et: Paigutus

en: Header
et: Päis

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Footer
et: Jalus

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Second sidebar
et: Teine külgriba

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status message
et: Olekuteade

en: Highlighted
et: Eristatud
