Neptune (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: Help
is: Hjálp

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Left sidebar
is: Vinstri síðubjálki

en: Right sidebar
is: Høgri síðubjálki

en: Footer
is: Síðufótur

en: Add new comment
is: Ger viðmerking

en: Error message
is: Feilboð

en: Warning message
is: Ávaringarboð

en: First sidebar
is: Fyrsti síðubjálki

en: Status message
is: Støðuboð
