Neptune (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Comments
fr: Commentaires

en: Help
fr: Aide

en: Layout
fr: Mise en page

en: Header
fr: Entête

en: Left sidebar
fr: Barre latérale gauche

en: Right sidebar
fr: Barre latérale droite

en: Footer
fr: Pied de page

en: Add new comment
fr: Ajouter un commentaire

en: Single column
fr: Une seule colonne

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Warning message
fr: Message d'avertissement

en: First sidebar
fr: Première barre latérale

en: Second sidebar
fr: Seconde barre latérale

en: Main menu
fr: Menu principal

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Max width
fr: Largeur maximale

en: Navigation bar
fr: Barre de navigation

en: Custom settings
fr: Paramètres personnalisés

en: Status message
fr: Message d'état

en: Highlighted
fr: Mis en évidence
