Neptune (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: Help
gl: Axuda

en: Layout
gl: Disposición

en: Header
gl: Encabezado

en: Left sidebar
gl: Barra lateral esquerda

en: Right sidebar
gl: Barra lateral dereita

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Highlighted
gl: Resaltado
