Neptune (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Left sidebar
hy: Ձախ կողմնային վահանակ

en: Right sidebar
hy: Աջ կողմնային վահանակ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
