Neptune (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Comments
id: Komentar

en: Help
id: Bantuan

en: Layout
id: Tata letak

en: Left sidebar
id: Bilah sisi kiri

en: Right sidebar
id: Bilah sisi kanan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: Error message
id: Pesan kesalahan

en: Warning message
id: Pesan peringatan

en: First sidebar
id: Sidebar pertama

en: Main menu
id: Menu utama

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah

en: Status message
id: Pesan status
