Neptune (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
