Neptune (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Comments
da: Kommentarer

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Warning message
da: Advarsel

en: First sidebar
da: Første sidepanel

en: Second sidebar
da: Andet sidepanel

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Navigation bar
da: Navigationsbjælke

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: Highlighted
da: Fremhævet
