Neptune (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Ummæli

en: Help
is: Hjálp

en: Layout
is: Útlit

en: Header
is: Haus

en: Left sidebar
is: Vinstri dálkur

en: Right sidebar
is: Hæri dálkur

en: Footer
is: Fótur

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum
