Neptune (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Comments
ja: コメント

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: First sidebar
ja: 第1サイドバー

en: Second sidebar
ja: 第2サイドバー

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Max width
ja: 最大の幅

en: Navigation bar
ja: ナビゲーションバー

en: Custom settings
ja: カスタム設定

en: Status message
ja: ステータスメッセージ

en: Highlighted
ja: ハイライト
