Neptune (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Second sidebar
uk: Друга бічна панель

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Max width
uk: Максимальна ширина

en: Navigation bar
uk: Панель навіґації

en: Custom settings
uk: Власні налаштування

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Highlighted
uk: Виділено
