netFORUM Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: edit
ar: تحرير

en: Error saving user account.
ar: خطأ أثناء حفظ حساب المستخدم.
