netFORUM Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: user
bs: korisnik

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: edit
bs: izmijeni

en: Error saving user account.
bs: Greška pri čuvanju korisničkog računa.
